Показать текстСкрыть текст

Автобусна екскурсія в Запоріжжя та Новомосковськ з Харкова

 Экскурсия в Запорожье из ХарьковаДата екскурсії в Запоріжжя з Харкова: 2017 р. 

Вартість екскурсії: 430 грн./особ. 

Початок экскурсії: 06.00

Закінчення: 23.30

 Экскурсия в Запорожье из Харькова с экскурсоводом в комфортабельном автобусе. 

Унікальний Троїцький собор в Новомосковську, скансен "Запорізька Січ", театр січових козаків, проходження через дамбу ДніпроГЕС із захоплюючою екскурсією по Дніпру (факультативно). 

Экскурсия в Запорожье из Харькова

Ми відвідаємо у місті Новомосковську унікальний дев’яти купольний собор, збудований без жодного цвяха. До речі, саме про нього написав свою відому повість видатний український письменник Олесь Гончар, яку включену до шкільної програми з української літератури. 

 

Экскурсия в Запорожье из ХарьковаПотім ми відвідаємо славне місто козацької сили – Запоріжжя. Після оглядової екскурсії на нас чекає одне з семи чудес України – Запорізька Січ, яку козаки по праву називали своєю матір’ю. Тут ми познайомимося з козацьким побутом, прогуляємося Січчю, а ще, за бажанням, помилуємося розвагами для справжніх чоловіків – козацьким театром. І, на завершення, попливемо на катері через шлюзи першої в Україні гідроелектростанції Дніпрогес, саме тим шляхом, який колись проходили усі охочі чоловіки, щоб долучитися до славного запорізького війська, стати вільними синами своєї Вітчизни та боротися за її незалежність.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом/мікроавтобусом, захоплююча екскурсія, вхідні квитки в скансен "Запорізька Січ".

У вартість НЕ входить: театр січових козаків (70 грн./ 40 грн. діти), катання на катері (100грн.), проходження через дамбу ДніпроГЕС ( 140 грн./ 100 грн. діти)