Показать текстСкрыть текст

Валківське гончарство, вітряк та конеферма

 
Эксукрсии из ХарьковаДата eкскурсії:
 календар
Вартість екскурсії: 250 грн./особ.
Для дітей и пенсіонерів:  240 грн./особ.
Початок екскурсії: 9.00 
Повернення в Харків: 17.00

Знайомство з Валківщиною – українським центром гончарного промислу, з творчістю місцевих керамістів та майстрів.

 

 

Эксукрсии из Харькова

Програма екскурсії:

9.00 - виїзд з Харкова.

1) 10.20. - 10.50 - м. Валки. Відвідування краєзнавчого музею з його цінними експозиціями про побут, традиції, мистецтво, народні промисли Слобожанщини. Ви можете не тільки подивитися але й спробувати як працювали знаряддя праці. 

 Далі ми переїзжаємо до школи мистецтв.

Экскурсии по Харькову2) 11.00 -12.00 - м. Валки. Школа мистецтв. Майстер-клас. Тут на нас чекає майстер-клас з виготовлення свистунця з глини. Валківська майстриня Ольга Володимирівна навчить відчувати глину, та ми з Вами на деякий момент будемо уявляти собі, що ми гончарі. Ваш витвір можна забрати додому, висушити та зберігати як сувенір. 

 

Экскурсии по Харькову

3) 12.30 - 13.10 - Вітряк. В Харківській області зберігся ось такий чудовий вітряк. В середині майже все як було. Дякуємо людям, що вони його зберігли! Ми зрозуміємо як він працювала, що було потрібно людям, щоб виготовити борошно. Млин, оскільки там не було ікон, це місце де живуть чорти, то ж ми з Вами погуляємо у старовинну гру і побачимо яка сила переможе біла чи чорна.

Экскурсии из Харькова4) 13.10 - 15.00 - Відвідування хатини, де є справжня піч. Майстер-клас з приготування вареників. Народні ігри.  

АБО 

Конеферма у Контакузівці: катання на конях, екскурсія по конефермі, обід.

 

17.00 - Повернення до Харкова.

 

В вартості туру: проїзд комфортабельним автобусом, супроводження екскурсоводом, екскурсії, вхідні білети, майстер-клас, катання на конях, санях, смакування слобожанським кулешом, страховка